Hlavné menu

Produkty

O nás

Popis

Naša spoločnosť bola založená ako obchodno-stavebná spoločnosť v roku 1997.

Dnes má spoločnosť SIMATT, s.r.o. 3 divízie:
Priemyselné podlahy
Špeciálne technológie
Predaj a servis stavebných strojov

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je predaj stavebnej chémie a komponentov potrebných pre realizáciu jednotlivých technológií.

V divízii Priemyselných podláh dodávame materiály pre povrchové úpravy vysoko namáhaných priemyselných podláh a vyrovnávajúcich vrstiev pod nášľapné podlahové krytiny. S týmito materiálmi ponúkame aj všetky komponenty potrebné pre úspešnú realizáciu podláh. Podlahárske firmy u nás nájdu všetko pod jednou strechou.

Divízia Špeciálnych technológií ponúka komplexné riešenia a materiály pre opravy a rekonštrukcie budov. Ponuka zahŕňa sanácie, reprofilácie, injektáže, hydroizolácie, spevňovanie a zošívanie budov, kotvenie a podlievanie, odvlhčovanie budov a iné špeciálne technológie.

Predaj a servis stavebných strojov je divízia , ktorá dodáva podlahárskym firmám stroje a nástroje potrebné pre realizáciu podláh. Hladičky pre strojné leštenie betónových podláh , brúsky, rezačky, vysávače, vibračné lišty na betón a rôzne náradia potrebné pre podlahárov. Zároveň ponúka záručný aj pozáručný servis týchto strojov ako aj možnosť údržby strojov s pravidelným servisným cyklom.

Predávame materiály, komponenty, stroje a nástroje s cieľom priblížiť tovar čo najbližšie k zákazníkovi. V rámci Slovenskej republiky máme 3 predajné sklady – Bratislava ,Žilina a Košice. Zákazníkom samozrejme ponúkame možnosť dovozu tovaru priamo na miesto stavby vlastnou dopravou alebo pomocou externých prepravcov tak , aby zákazník mal tovar na mieste v požadovanom termíne.

Veľký dôraz kladieme na vysokú kvalitu nami dodávaných produktov. Preto sa spolupodieľame na vývoji materiálov a nových technológií. Nami ponúkané materiály a komponenty v jednotlivých divíziách dôkladne preverujeme a kvalitu neustále kontrolujeme.

Nami dodávané materiály sú OVERNÉ SKÚSENOSŤAMI.

Stratégiou našej spoločnosti je vytvorenie komplexnej ponuky produktov pre úspešnú realizáciu jednotlivých technológií, ktoré ponúkame spolu s dodávkou ostatných komponentov v jednotlivých divíziách. Sortiment materiálov neustále rozširujeme tak , aby mal zákazník všetko POD JEDNOU STRECHOU.

Našim zákazníkom ponúkame komplexné odborné poradenstvo pri výbere vhodného materiálu a pri výbere vhodnej technológie pre realizáciu.

Zároveň ponúkame spoluprácu na tvorbe projektovej dokumentácie pri :

navrhovaní priemyselných podláh = statické výpočty drátkobetónových a vláknobetónových podláh

navrhovaní technológií pri rekonštrukciách stavebných objektov = statické výpočty a posúdenia v prípade rekonštrukcií pri spevňovaní konštrukčných prvkov a celých objektov.

Máte otázku?

Simatt technology - Váš expert na priemyselné podlahy
Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je predaj stavebnej chémie, najmä materiálov pre povrchové úpravy vysoko namáhaných priemyselných podláh a vyrovnávajúcich vrstiev pod nášľapné podlahové krytiny.

Korenšpodenčná adresa

Zbrody 3
Bratislava, 831 07

Sklad Žilina

M.R.Štefánika 71 (areál PCHZ),
Žilina 010 01

Sklad Bratislava

Výhonská 1 (Areál Drevony),
Bratislava - Rača 831 06

Sklad Košice

Teslova 3 Areál REMPKO stavebniny,
Košice 040 12

Simatt technology - Váš expert na priemyselné podlahy