Hlavné menu

Produkty

Kategórie

SanaBond E

Popis

Sanačná hydrofóbna omietka SanaBond E je hotová zmes, ktorá po zmiešaní s vodou vytvára veľmi plastickú maltu, ktorá slúži k zaisteniu nielen sanačných, ale tiež tepelne izolačných vlastností. Zvyšuje tak teplotu povrchu sanačnej omietky a prirodzeným spôsobom odoláva riziku kondenzačnej vlhkosti. Je vhodná pre použitie vo vonkajšom i vnútornom prostredí. Malta sa môže nanášať ako jadrová v jednej vrstve max 40mm, prípadne v štruktúre postrek a následne jadrová omietka. Poskytuje ochranu budovy pred atmosférickými vplyvmi. Vďaka svojim hydrofóbnym a paropriepustným vlastnostiam pomáha včasne riešiť dôsledky vlhkosti, čím zamedzuje vzniku plesní na povrchu stien a vnútri konštrukcie sa vytvára zdravé a bezpečné prostredie

Pri použití vo vonkajšom prostredí je nutné omietku SanaBond E dodatočne hydrofobizovať. Hydrofóbnych (vodoodpudivých) vlastností je možné dosiahnuť pomocou hydrofobizačného náteru ResiCote HK. Na rozdiel od bežných sanačných omietok majú tieto omietky zvýšenú odolnosť proti degradačným účinkom solí.

 

Oblasť použitia

Balenie

Balenie12kg

Spotreba

SpotrebaSuchá zmes: 5,7 kg/m2 /1 cm hrúbky omietky
Simatt technology - Váš expert na priemyselné podlahy
Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je predaj stavebnej chémie, najmä materiálov pre povrchové úpravy vysoko namáhaných priemyselných podláh a vyrovnávajúcich vrstiev pod nášľapné podlahové krytiny.

Korenšpodenčná adresa

Zbrody 3
Bratislava, 831 07

Sklad Žilina

M.R.Štefánika 71 (areál PCHZ),
Žilina 010 01

Sklad Bratislava

Výhonská 1 (Areál Drevony),
Bratislava - Rača 831 06

Sklad Košice

Teslova 3 Areál REMPKO stavebniny,
Košice 040 12

Simatt technology - Váš expert na priemyselné podlahy

Kategórie