Hlavné menu

Produkty

Kategórie

SanaBond EXX

Popis

Špeciálna sanačná omietka s vysokými tepelno-izolačnými vlastnosťami. Je určená pre povrchovú úpravu stien vo vnútornom aj vonkajšom prostredí. Je vhodná pre použitie ako podkladová omietka aj ako finálna povrchová úprava predovšetkým pri rekonštrukcii a reštaurovaní pamiatkových a historických objektov. Ponúka také možnosti použitia pri modelovaní členitých a zložitých prvkov fasád.

Sanačná omietka SanaBond EXX je hotová zmes, ktorá po zmiešaní s vodou vytvára veľmi plastickú maltu, ktorá slúži k zaisteniu nielen sanačných, ale aj tepelne izolačných vlastností. Je vhodná pre použitie predovšetkým vo vonkajšom prostredí. Použitie SanaBond omietky zaisťuje až 40% úspory tepla. Poskytuje ochranu budovy pred atmosférickými vplyvmi. Vďaka svojim hydrofóbnym a paropriepustným vlastnostiam napomáha SanaBond EXX včasne odstrániť vlhkosť, čím zamedzuje vzniku plesní na povrchu stien a vnútri konštrukcie sa vytvára zdravé a bezpečné prostredie v obytných priestoroch.

Oblasť použitia

Balenie

Balenie10kg

Spotreba

Spotreba3 kg/m2/ 1 cm hrúbky
Simatt technology - Váš expert na priemyselné podlahy
Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je predaj stavebnej chémie, najmä materiálov pre povrchové úpravy vysoko namáhaných priemyselných podláh a vyrovnávajúcich vrstiev pod nášľapné podlahové krytiny.

Korenšpodenčná adresa

Zbrody 3
Bratislava, 831 07

Sklad Žilina

M.R.Štefánika 71 (areál PCHZ),
Žilina 010 01

Sklad Bratislava

Výhonská 1 (Areál Drevony),
Bratislava - Rača 831 06

Sklad Košice

Teslova 3 Areál REMPKO stavebniny,
Košice 040 12

Simatt technology - Váš expert na priemyselné podlahy

Kategórie